5.000₺ Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Yenilenen Sitemizle Yanınızdayız. İnternet Sitemize Özel Fiyatlardan Yararlanmak İçin Acele Edin. Nakit Havale/Eft Ödemelerinizde %2 Ekstra İndirim 5.000₺ Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Yenilenen Sitemizle Yanınızdayız. İnternet Sitemize Özel Fiyatlardan Yararlanmak İçin Acele Edin. Nakit Havale/Eft Ödemelerinizde %2 Ekstra İndirim 5.000₺ Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Yenilenen Sitemizle Yanınızdayız. İnternet Sitemize Özel Fiyatlardan Yararlanmak İçin Acele Edin. Nakit Havale/Eft Ödemelerinizde %2 Ekstra İndirim 5.000₺ Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Yenilenen Sitemizle Yanınızdayız. İnternet Sitemize Özel Fiyatlardan Yararlanmak İçin Acele Edin. Nakit Havale/Eft Ödemelerinizde %2 Ekstra İndirim
Ürün stokta bulunmamaktadır.

Pro B660M-C D4-CSM

Gelişmiş güvenlik, sağlamlık, yönetim ve hizmet olanaklarına sahip Micro-ATX B660 kurumsal anakart

 • Intel® LGA 1700 soket: 12.Nesil Intel Core işlemciler için hazır

 • ASUS Kurumsal Kararlı Model (CSM) programı: Kararlı anakart tedariği, EOL bildirimi ve kurumsal anakartlar için BT yazılımı

 • ASUS Control Center Express: Entegre bir BT görüntüleme ve yönetim yazılımı şirket seviyesindeki sistemlerin yönetimini basitleştiriyor

 • Gelişmiş sistem güvenliği: Kendini kurtarma özelliğine sahip BIOS ve PC’leri korumak için Güvenilir Platform Modülü (TPM)

 • Kararlı ve güvenilir performans: Yüksek kaliteli bileşenler ve sıkı test aşamaları zorlu ortamlarda dayanıklılığı garantiler

 • Verimli yönetim ve özelleştirme: Olay görüntüleyicisi ve kurumsal BIOS kiti ile kolay bakım imkanı

 • Daha iyi hizmet: Kurulum ve destek süreçlerini kolaylaştırmak için Q-LED tanı ekranı ve COM hata ayıklama başlığı

PRO-B660M-C-D4-CSM
PRO-B660M-C-D4-CSM

ASUS Pro kurumsal anakartlar, BT operasyonlarınızı akıcı hale getirecek kapsamlı sistem koruması, 7/24 kararlılık ve güvenilirlik ve özelleştirmeyi kolaylaştıran gelişmiş yönetim yazılımları gibi üstün özelliklere sahip. ASUS dünyanın en büyük ve en çok tanınan anakart markasıdır. Yatırımınızı ürünün kullanım ömrü boyunca en değerli hale getirecek birinci sınıf satış sonrası servisimiz ve uzun vadeli bulunabilirlik garantisiyle birlikte, ASUS kurumsal anakartlar iş ihtiyaçlarınız için, toplam sahip olma maliyeti için optimize edilmiş yüksek kaliteli çözümler sunuyor.

PRO-B660M-C-D4-CSM


ASUS Kurumsal Kararlılık Modeli (CSM)

ASUS Kurumsal Kararlılık Modeli (CSM), kararlı ve güvenilir anakartlar sunmak için tasarlanan ticari bir programdır. 36 ay ürün kullanım ömrü desteği verilir ve ürün kullanımdan kaldırılmadan altı ay önce bilgilendirme yapılır. Böylece kurumların ürün geçişlerine hazırlanmaları için yeterli zaman tanınır. Her bir ASUS CSM anakart satın alındığında beraberinde sunucu sınıfı BT yönetim yazılımı ASUS Control Center Express verilir.

PRO-B660M-C-D4-CSM


ASUS Control Center Express

Üretkenliği artırmak ve güvenliği güçlendirmek amacıyla kurumlar için tasarlanan gerçek zamanlı bir BT takip ve yönetim aracı olan ASUS Control Center Express, izinsiz erişimi ve veri sızıntılarını önlemeye yardımcı oluyor. Aracın kullanışlı arayüzü kurumunuz genelindeki yazılım ve donanımları gerçek zamanlı olarak kolayca yönetebilmenizi sağlıyor. Pro anakart modelinden satın alanlar 60 ABD doları değerindeki Control Center Express yazılımının bir kopyasına da sahip oluyor.

 • BT uç nokta yönetimini optimize edin

  BT personelinin kurumsal ağlarındaki cihazları izlemesine ve kontrol etmesine yardımcı olmak ve uzaktan birden çok yerde stok kontrolünü kolaylaştırmak için tasarlanmıştır

 • Otomatik BT bakımı

  BT personelinin en yeni BIOS, yazılım ve yardımcı programların belirli saatlerde veya tüm aygıtlara otomatik olarak yoğun olmayan zamanlarda otomatik güncellemeleri zamanlamasını sağlayarak sistem kararlılığını ve BT işletim esnekliğini artırır

 • Tüm uç noktaları güvenli bir şekilde yönetin

  Uç nokta yapılandırmasını, taşınabilir depolama erişimini ve PC yazılım uygulamalarını, tek tek aygıtlarda gruplandırma kuralları oluşturmalarını sağlayarak güvenle yönetin

*ASUS Control Center Express yazılımı sadece CSM anakartlarda bulunur. Daha fazla bilgi için lütfen yerel satış temsilcinize danışın.

PRO-B660M-C-D4-CSM


Uluslararası Sertifikalı Kurumsal Anakart

ASUS kurumsal anakartlar, endüstri standartlarını aşan lider kalitesini kurumsal alanda ispatladı. Birden çok uluslararası güvenlik ve çevre kuruluşundan sertifika alan ASUS kurumsal anakartlar güvenli ve sürdürülebilir birer çözüm sunarak işiniz için ideal bir seçenek sunuyor.

PRO-B660M-C-D4-CSM


PCIe 4.0

Bu kurumsal anakart 12.Nesil Intel® Core™ işlemciler için özel olarak tasarlandı ve depolama cihazları ve ekran kartları için PCIe® 4.0 bağlantısı sunuyor. Yüksek bant genişliği ve süper yüksek aktarma hızları, yoğun iş yüklerinin rahatlıkla üstesinden gelebilen bol özellikli sistemler kurmanıza imkan veriyor.

PRO-B660M-C-D4-CSM


ASUS KALKANI

Sistem güvenliğini baştan sona geliştirir

 • ASUS Kendini Kurtaran BIOS

  ASUS'a özgü BIOS koruma teknolojisi, güncelleme hatası yaşandığında onaylı bir yedekten sistem BIOS'unu otomatik olarak kurtarır. Böylece donanımın değiştirilmesine veya yeniden kurulmasına gerek kalmaz.

 • Güvenilir Platform Modülü (TPM)

  Donanım tabanlı güvenlik ile daha iyi veri koruması sunuluyor, ağ güvenliği artıyor, dijital kimlikler korunuyor ve platform bütünlüğü sağlanıyor.

 • NIST SP 800-147 Sertifikalı

  ASUS kurumsal anakartlar ulusal bilgisayar güvenlik standartlarına uyum sağlar.

 • ASUS Secure Boot

  ASUS kurumsal anakartlar ön yükleme yazılımının her parçasının sürümünü ve imzasını kontrol eder.

PRO-B660M-C-D4-CSM


ASUS GÜVENİ

En iyi bileşenler ve sıkı güvenilirlik testleri ile kararlı performans sağlar


En İyi Bileşenler

Nem Önleyici Kaplama

Neme ve aşınmaya karşı koruma

Neme dayanıklı inovatif kaplama, anakartı fabrikalar, kütüphaneler, veri merkezleri ve internet kafeler gibi nemli ortamlarda korur. Nemin yapışmasını ve taşınmasını engelleyerek dahili aşınmayı da önler ve anakartınızın ömrünü uzatır.

PRO-B660M-C-D4-CSM


Sülfür Önleyici Rezistanslar

Kurumsal ürünlerin uzun süre güvenilir olmasını sağlamak için ASUS kurumsal anakartlarda sülfür önleyici rezistanslar kullanılır. Üst düzey seramik yapıyla (alüminyum oksit) üretilen rezistanslar sülfürlenmeye karşı mükemmel direnç gösterir. Sülfür önleyici rezistanslar ile ASUS kurumsal anakartlar en zorlu koşullarda bile kullanılabilir.

PRO-B660M-C-D4-CSM


Paslanmaz Çelik Arka Giriş/Çıkış Paneli

Daha fazla dayanıklılık için aşınmaya karşı 3 kat direnç

Krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri standart panellerden üç kat daha uzun kullanım ömrüne sahiptir.

PRO-B660M-C-D4-CSM


Sağlam Tasarım

Yüksek Voltaj Koruması

Birinci sınıf devre korumalı güç tasarımı

Düzensiz veya yetersiz güç kaynaklarından gelen beklenmedik yüksek voltaj seviyeleri nedeniyle anakartınızda oluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlayan dahili voltaj regülatörlerine sahip eşsiz bir devre tasarımı.

PRO-B660M-C-D4-CSM


ESD Koruyucuları

Elektrostatik deşarj koruması

ASUS ESD Koruyucuları, +/- 10 kV'a kadar hava deşarjı ve +/- -15kV'a kadar temas deşarjı nedeniyle oluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlar. ESD Koruyucuları, etkin koruma sağlayarak bileşenlerinizin ömrünü uzatan bir devre tasarımıyla düzenlenmiştir.

PRO-B660M-C-D4-CSM


LANGuard

Güçlendirilmiş çıkış. 2,5 kat daha fazla gerilim toleransı.

ASUS LANGuard, daha güvenilir bağlantı ve daha iyi çıkış sağlamak için sinyal birleştirme teknolojisine ve üst düzey EMI korumalı yüzeye monte edilmiş kapasitörlere sahip donanım seviyesinde bir ağ korumasıdır. Bunlara ek olarak, elektrostatik ve gerilim dalgalanması korumalı bileşenler de statik elektriğe karşı daha fazla tolerans ile birlikte gerilim dalgalanmalarına karşı gelişmiş koruma sağlar.

PRO-B660M-C-D4-CSM


Sıkı Testler

7/24 Kararlılık Testi

24 saat çalışmaları için optimize edilen bu anakartlar, farklı konumlarda değişen sıcaklık ve neme dayanabilmeleri için 45°C sıcaklığa ve %80 oranında bağıl neme kadar ulaşan ortamlarda test edildi.

PRO-B660M-C-D4-CSM


ASUS YÖNETİM YAZILIMI

Yönetimi daha verimli hale getirin!

Olay Günlüğü

Dahili olay günlüğü faydalı sistem bilgilerini toplayarak sorun gidermeyi kolaylaştırır

 • BIOS Güncellemeleri

  Güncelleme durumu, en son sürüm ve güncelleme süresi

 • AC güç kaybı

  Anormal güç kaybı olayları

 • RTC yeniden başlatma

  RTC (Real Time Clock - Gerçek Zamanlı Saat) yeniden başlatmanın zamanı

 • Kasaya izinsiz giriş

  Kasanın açıldığı anların kaydı

 • Donanım değişimi

  İşlemci, bellek veya sabit disklerde yapılan değişiklikler

 • Donanım durumu

  USB aşırı akım, CPU aşırı sıcaklık ve CPU aşırı voltaj durumları


ASUS Kurumsal BIOS Kiti

Özelleştirilmiş bir ürünün kullanıcılara etkisinin önemini iyi bilen ASUS, kısmi BIOS güncelleme çözümü için yepyeni Kurumsal BIOS Kitini sunuyor!

PRO-B660M-C-D4-CSM

BIOS Değer Düzenleme Aracı

BIOS ayarlarınızı özelleştirin

PRO-B660M-C-D4-CSM

BIOS Ön Yükleme Logosu Aracı

Sistemlerinize özel bir ön yükleme logosu ekleyin

PRO-B660M-C-D4-CSM

OEM Etkinleştirme (OA) Araçları

OEM Etkinleştirme anahtarı ekleyin veya kaldırın

PRO-B660M-C-D4-CSM

Masaüstü Yönetim Arayüzü (DMI)

Şirket adı gibi müşteri bilgilerini BIOS'a ekleyin

PRO-B660M-C-D4-CSM

Intel® Management Engine (Intel® ME) Sürücüsü

Tüm BIOS'u yeniden kurmadan Management Engine'i güncelleyin

*Kurumsal BIOS kiti için lütfen saha uygulama mühendisinizle iletişime geçin.


Uzaktan BT Yönetimi

Yerleşik SMBUS başlığı*, uzaktan BT yönetimi için bir DASH LAN kartına bağlanır. DASH, anakartın ağ üzerinden yönetilmesini sağlayan bir masaüstü ve mobil mimari sistem donanımıdır.

*ASUS DASH LAN kartı ayrı satılır. Daha fazla bilgi için lütfen yerel ASUS satış temsilcinizle iletişime geçin.

PRO-B660M-C-D4-CSM


ASUS HİZMETİ

Kurulum işlemini kolaylaştırır ve verimli sorun giderme çözümleri sunar

Q-LED Core

Q-LED Core, Açılışta Otomatik Sınama (POST) esnasında güç LED’i ile ışık düzenleri oluşturarak kullanıcıların olası sorunları gidermesine yardımcı oluyor.

DRAM Bulunamadı

Hızlı yanıp sönme 4 Hz (0.25s)

PRO-B660M-C-D4-CSM


VGA Bulunamadı

Yavaş yanıp sönme 1/2 Hz (2s)

PRO-B660M-C-D4-CSM


Ön Yükleme Aygıtı Bulunamadı

Çok yavaş yanıp sönme 1/8 Hz (8s)

PRO-B660M-C-D4-CSM


Kurulum Tamamlandı

Sabit ışık

PRO-B660M-C-D4-CSM


ASUS COM hata ayıklama başlığı

Bu 6-1 pimli COM hata ayıklama başlığı anakart için daha hızlı ve daha verimli sorun giderme çözümleri sunar. BT personeli, bir hata ayıklama kartına bağlanırken başlatma ve kurtarma süreçleri hakkında daha iyi bir fikir edinmek için hatayı ve hata ayıklama kodlarını görüntüleyebilir*.

*Üçüncü parti hata ayıklama kartı ayrı olarak satın alınır.

PRO-B660M-C-D4-CSM


Kutu Şeklinde Başlıklar

Tüm USB başlıkları kutu stilindedir, hızlı konektör kurulumu sağlar ve pim hasarını önler.

PRO-B660M-C-D4-CSM


Sabit Konumlu Bağlantı Noktaları

ASUS kurumsal anakartlarındaki bağlantı noktalarının konumları, ürün, nesil boyunca tutarlı olmaya devam ederek eğitimi, üretimi ve destekleyici donanım yatırımlarını korur.

PRO-B660M-C-D4-CSM


ASUS Türkiye Garantili Ürün

Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.
Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz


TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 4.296,08 TL4.296,08 TL
2 2.233,96 TL4.467,92 TL
3 --
4 --
5 --
6 766,13 TL4.596,80 TL
7 --
8 --
9 --
10 --
11 --
12 --
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 4.296,08 TL4.296,08 TL
2 --
3 1.489,31 TL4.467,92 TL
4 --
5 --
6 766,13 TL4.596,80 TL
7 --
8 --
9 525,08 TL4.725,68 TL
10 --
11 --
12 --
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 4.296,08 TL4.296,08 TL
2 --
3 1.489,31 TL4.467,92 TL
4 --
5 --
6 766,13 TL4.596,80 TL
7 --
8 --
9 520,30 TL4.682,72 TL
10 --
11 --
12 --
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 4.296,08 TL4.296,08 TL
2 --
3 1.489,31 TL4.467,92 TL
4 --
5 --
6 766,13 TL4.596,80 TL
7 --
8 --
9 525,08 TL4.725,68 TL
10 --
11 --
12 --
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 4.296,08 TL4.296,08 TL
2 --
3 1.503,63 TL4.510,88 TL
4 --
5 --
6 766,13 TL4.596,80 TL
7 --
8 --
9 525,08 TL4.725,68 TL
10 --
11 --
12 --
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 4.296,08 TL4.296,08 TL
2 --
3 1.474,99 TL4.424,96 TL
4 --
5 --
6 744,65 TL4.467,92 TL
7 --
8 --
9 520,30 TL4.682,72 TL
10 --
11 --
12 --
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 4.296,08 TL4.296,08 TL
2 2.233,96 TL4.467,92 TL
3 --
4 --
5 --
6 773,29 TL4.639,76 TL
7 --
8 --
9 529,85 TL4.768,65 TL
10 --
11 --
12 --
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 4.296,08 TL4.296,08 TL
2 --
3 1.489,31 TL4.467,92 TL
4 --
5 --
6 758,97 TL4.553,84 TL
7 --
8 --
9 520,30 TL4.682,72 TL
10 --
11 --
12 --
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 14:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 14:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?