250$+KDV Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Yenilenen Sitemizle Yanınızdayız. İnternet Sitemize Özel Fiyatlardan Yararlanmak İçin Acele Edin. Nakit Havale/Eft Ödemelerinizde %2 Ekstra İndirim 250$+KDV Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Yenilenen Sitemizle Yanınızdayız. İnternet Sitemize Özel Fiyatlardan Yararlanmak İçin Acele Edin. Nakit Havale/Eft Ödemelerinizde %2 Ekstra İndirim 250$+KDV Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Yenilenen Sitemizle Yanınızdayız. İnternet Sitemize Özel Fiyatlardan Yararlanmak İçin Acele Edin. Nakit Havale/Eft Ödemelerinizde %2 Ekstra İndirim 250$+KDV Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Yenilenen Sitemizle Yanınızdayız. İnternet Sitemize Özel Fiyatlardan Yararlanmak İçin Acele Edin. Nakit Havale/Eft Ödemelerinizde %2 Ekstra İndirim
Ürün stokta bulunmamaktadır.

NIMBUSTOR 4 (AS5304T)

2.5GbE, Nimbustor 4 ile daha da fazlasını saklıyor. Canlı yayın koleksiyonu ve içerik üreticileri için 1 numaralı bulut depolama aygıtı

  • Bağlantı Birleştirme ile 5 Gbps’e çıkabilen iki adet 2.5 GbE bağlantı noktası
  • 72 TB’a kadar. NAS cihazınızda canlı yayınları saklayın
  • Olağanüstü 4K deneyimi
  • DDR3’ten %30 daha hızlı, 4 GB DDR4-2400
  • Çift çekirdekli Intel Celeron işlemci. Bir önceki nesilden %30 daha hızlı
  • Üç yıl garanti, sınıfının en iyisi
NIMBUSTOR 4 (AS5304T)

NIMBUSTOR 4 (AS5304T)

1,5 Ghz Dört Çekirdekli CPU, 2,5 Ghz’e Çıkabiliyor

Nimbustor 4, Apollo Lake’ten %30 daha hızlı olan dört çekirdekli Intel Gemini Lake Celeron J4105 işlemciden yararlanıyor. Celeron J4105 ayrıca yongadaki ön bellek miktarını 4 MB’a çıkararak Nimbustor 4’yi en hızlı NAS cihazlarımızdan biri haline getiriyor.

NIMBUSTOR 4 (AS5304T)

Yükseltilebilen 4 GB DDR4-2400 RAM

Nimbustor 4, 4 GB DDR4 RAM ile geliyor. Bu RAM istendiğinde 8 GB’a yükseltilebiliyor. DDR4 RAM’ler DDR3’e göre %30 daha yüksek performans gösteriyor ve enerji gereksinimini %40 azaltıyor.

NIMBUSTOR 4 (AS5304T)

2,5 Gigabit Ethernet ile %150 Daha Hızlı

Nimbustor 4’de iki adet 2,5 Gigabit Ethernet bağlantı noktası bulunuyor. Gigabit Ethernet’ten %150’ye kadar daha yüksek performansa kavuşun ve Bağlantı Birleştirme özelliğiyle uyumlu donanımlarda 5 Gbps’e kadar ulaşın.
*Bağlantı Birleştirme özelliği yalnızca uyumlu donanımlarda desteklenir. Bağlantı Birleştirme özelliğinin cihazlarınızda desteklendiğini önceden kontrol edip doğrulayın.

NIMBUSTOR 4 (AS5304T)

ASUSTOR Live

Şahsi akış merkeziniz. Bir telefon veya tabletten ve bir bilgisayardan, Twitch, YouTube, Facebook, Instagram, Restream veya RTMP uyumlu platformlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere birden fazla akış platformuna akış gerçekleştirin. Restream.io gibi hizmetlerden farklı olarak, ASUSTOR Live size paradan ve akış kaynaklarından tasarruf sağlayan birden fazla platforma ve kanala akış sağlamak için ücret ödemek zorunda değildir. Kayıtlar ileride kullanılmak üzere NAS'ınıza güvenle kaydedilebilir.

NIMBUSTOR 4 (AS5304T)

NAS Cihazınızla Canlı Yayın

ASUSTOR NAS cihazları 4K HDR canlı yayın kayıdı yapma olanağu sunuyor. Kayıtlar oyun performansını etkilemeden doğrudan NAS cihazına aktarılıyor. Geniş sabit sürücülere sahip olmayan oyuncular, LAN partileri ve internet kafeler için ADM’deki iSCSI özelliği daha düşük güç gerektiren yapımların birden fazla cihazda aynı anda oynanabilmesini sağlıyor.

NIMBUSTOR 4 (AS5304T)

İhtiyacınız Kadar Alan

72 TB’a kadar destek veren AS5304T, büyük boyutlu canlı yayınları ve videoları depolama imkanı veriyor. NAS cihazıyla oyun kayıtlarını tamamlayın. Yeterli değil mi? AS5202T’yi üç adede kadar AS6004U genişletme birimiyle toplamda 252 TB’a kadar çıkarın.*Genişletme birimiyle ulaşılan maksimum ham kapasite, maksimum dahili ham kapasiteyle genişletme biriminin kapasitesinin toplamıdır. Genişletme biriminin kapasitesi NAS’ın dahili kapasitesinden ayrı bir alandır.

NIMBUSTOR 4 (AS5304T)

Olağanüstü 4K HDR Deneyimi

AS5304T’de daha akıcı bir deneyim ve daha düşük CPU kullanımı için 10bit 4K donanım kodlama, HEVC kodlama ve VP9 10bit Profile2 kodlama özelliklerine sahip HDMI 2.0 bulunuyor. 4K HDR videoları oynatmak için Plex Pass veya bir üçüncü taraf oynatıcısı kullanın.

NIMBUSTOR 4 (AS5304T)

Yeni Bir Görünüm

Elmas kesim dış hatlar ve oyunlardan ilham alan tasarım. ASUSTOR AS5304T elmas kesim dış hatlarıyla oyunlardan ilham alan yeni bir tasarıma sahip. Sabit disklerin kurulumu alet gerektirmeyen yuvalar sayesinde çok kolay. Ayrıca sürücüleri sistem çalışırken değiştirmek de mümkün.

NIMBUSTOR 4 (AS5304T)

Ultra-sessiz çalışma

AS53 serisi cihazlar sistem bekleme konumunda iken yalnızca 19 desibel kadar ses çıkarırlar. Buda neredeyse iğnenin yere düşme sesine eşittir. Sistem çalışma esnasında 32 desibel ses çıkarmaktadır ki bu özelliği ile sorunsuz ve rahat bir şekilde herhangi bir ortama rahatlıkla yerleştirilebilmesine olanak sağlar.

NIMBUSTOR 4 (AS5304T)

7/24 güvenilirlik ve dayanıklılık

Tüm ASUSTOR NAS, 7/24 kullanıma uygundur. ASUSTOR NAS cihazları, ekstrem koşullarda dayanıklılığı test etmek için düşürme testleri ve yanma testleri gibi çok sıkı testlerden geçmiştir. Soğutma parçalarının, cihazın uzun ömürlü olmasına yardımcı olmak için ısıyı dağıtmak üzere hassas bileşenlere eklenmiştir.

NIMBUSTOR 4 (AS5304T)

Güçten Tasarruf, Paradan Tasarruf

ASUSTOR NAS ürünleri çevreye duyarlı olarak tasarlandı ve geliştirildi. Cihazlarımız kullanıldığında ortalama bir bilgisayardan veya sunucudan çok daha az güç tüketmektedir.Üstelik bizim gelişmiş güç yönetimi özelliklerimiz ile NAS cihazınızı ve Sabit Disklerinizi daha etkili yönetebilirsiniz. Bu elektrik faturasını düşürecek ve tüm disklerinizin ömrünü uzatacaktır. Disk uykudayken AS5304T yalnızda 12.6W güç kullanır. AS5202T normal çalışma koşullarında sadece 27 W güç kullanmaktadır.

NIMBUSTOR 4 (AS5304T)

Kapsamlı Yedekleme Çözümleri

Nimbustor 4 üzerinde 12 farklı yedekleme seçenekleri sağlar. Amazon S3, , Dropbox, Google Drive, OneDrive, Ralus, wonderbox ve CrashPlan dahil olmak üzere bulut depolama hizmetleri ile bağlanır. Ayrıca, verileriniz için uygun yedekleme sağlamak için FTP Explorer, USB harici sabit sürücü muhafazaları, harici sabit diskler ve yerel yedekleme kullanabilirsiniz. Windows, Mac veya Linux sistemler, ASUSTOR yedekleme ihtiyaçlarına uygun araçlar sağlar.

NIMBUSTOR 4 (AS5304T)

Özel MyArchive Yedekleme Teknolojisi - Sınırsız Kapasite Artırımı

MyArchive yedekleme teknoloji NAS sabit disklerinizi çıkarılabilir depolama arşiv diskine dönüştürür. Doğrudan bir MyArchive hard diski NAS’a yerleştirin terabaytlarca yedeklerinizi erişin ve yönetin.

NIMBUSTOR 4 (AS5304T)

iSCSI LUN Anlık

ASUSTOR’un ISCI teknolojisi anında oluşturulmasınızı sağlar. Geleneksel LUN yedekleme ile karşılaştırıldığında önemli ölçüde zaman ve depolama kapasitesi kazandırır.

NIMBUSTOR 4 (AS5304T)

Portainer - Kolay Docker Kurulumları

Portainer ile ADM’deki Docker imajları için çok daha fazla imkan sunuluyor. Binlerce imaj sayesinde Portainer daha öncekinden de fazla sayıda tür program indirip kurabiliyor. Son derece kullanıcı dostu bir tasarımı olan Portainer’ın grafik arayüzü Docker imajlarını kurmayı her zamankinden bile kolay hale getiriyor.

NIMBUSTOR 4 (AS5304T)

Platformlar arası Çoklu Kullanıcı Erişimi

ASUSTOR NAS sorunsuz çapraz platform ve çoklu kullanıcı erişimi, bir PC, dizüstü bilgisayar, tablet veya akıllı telefon kullanıyorsanız, kolayca NAS için Windows, macOS ve Unıx işletim sistemlerine bağlanmak için olanak sağlar.

NIMBUSTOR 4 (AS5304T)

NAS'ınıza Zahmetsiz Bağlantılar

ADM 3.0, kullanıcıların önceki karmaşık yönlendirici yapılandırmalarını basitleştirmesine yardımcı olan yeni bir Internet Düz Geçiş işlevini destekleyerek kolay bağlantılar sağlar. Mobil aygıtlara sahip kullanıcıların, yerel ağ altında veya çok yönlendiricili ortamlarda olsalar bile, verilerine herhangi bir yerden ve herhangi bir anda erişmek amacıyla NAS'larına kolayca bağlanabilmek için tüm yapmaları gereken uygulamalarını ADM 3.0 destekleyen en son sürüme yükseltmektir. Bilgisayar kullanıcılarının, Internet Düz Geçiş işlevini kullanmak ve evde NAS'larına rahatlıkla bağlanmak için yalnızca yeni ASUSTOR EZ Connect (AEC) yardımcı yazılımını yüklemeleri gerekir. Dahası, rahat erişim amacıyla NAS'larını bir ağ sürücüsü olarak bilgisayarlarına eşlemek için de AEC kullanabileceklerdir.

NIMBUSTOR 4 (AS5304T)

Dışardan Çok Katmanlı Koruma

ASUSTOR NAS, verilerinizi dışarıdan koruyan derinlemesine bir veri koruma planı oluşturarak veri güvenliği sağlar. Çok katmanlı bir dağıtım şemasının kullanılması, etkin ağ, sistem ve veri korumasının yapılmasına olanak tanır.

NIMBUSTOR 4 (AS5304T)

Dijital Ev için Tasarlandı

ASUSTOR NAS, istediğiniz zaman heyecan verici dijital eğlencenin keyfini çıkarmanızı sağlar. Dahili HDMI bağlantı noktası ve çeşitli multimedya Uygulamaları aracılığıyla NAS, ultra yüksek çözünürlüklü TV'lere ve oynatıcılara doğrudan bağlanabilir. Aileniz ve arkadaşlarınızla multimedyanın keyfini çıkarın veya en sevdiğiniz medyayı uyumlu bilgisayarlara ve mobil cihazlara aktarmak için UPnP multimedya sunucusunu kullanın.

NIMBUSTOR 4 (AS5304T)

StreamsGood ile canlı yayın

StreamsGood ile en sevdiğiniz içerik üreticilerinin programlarını izleyin. StreamsGood; Twitch, YouTube Gaming, Facebook Gaming, Douyu ve King Kong’daki hesaplara bağlanıyor ve neredeyse tüm içerik üreticilerinin yayınlarına izin veriyor. StreamsGood’u indirin ve en sevdiğiniz yayıncıları izleyip onlarla etkileşime geçin.

NIMBUSTOR 4 (AS5304T)

Uygulama Merkezi

ASUSTOR NAS'ın sınırsız potansiyeli ortaya çıkarın. Satın aldığınız ASUSTOR NAS cihazı ile gelen uygulamalar sadece başlangıçtır. 200'den fazla benzersiz uygulamayı, Uygulama Merkezinden indirebilirsiniz. Kendiniz için kişiselleştirilmiş bir NAS aygıtı oluşturulurken ASUSTOR NAS cihazlarının sınırsız potansiyeli keşfedebilirsiniz.

NIMBUSTOR 4 (AS5304T)

Geniş kapsamlı Gözetleme Sistemi

Güçlü ASUSTOR NAS bir gözetim sistemi kurmak isteyen ev ve SMB kullanıcıları için en uygun güvenilirlik sağlar. 4 adet ücretsiz kamera lisansı ile daha küçük talepleri olan kullanıcılar için son derece uygun maliyetli gözetim çözümü haline sunulmaktadır. Daha büyük talepleri olan kullanıcılar için, kamera kanal sayısını arttırmak için lisans satın alınabilir kamera bağlantısını 36 adete kadar genişletebilir. Gözetim Merkezine karşılık gelen mobil uygulamayı AiSecure kurduktan sonra, kullanıcılar herhangi bir yerden en değerli varlıklarını canlı gözetim ile kendi akıllı telefonlarında izlemeleri mümkün olacak.

NIMBUSTOR 4 (AS5304T)

Mobil Uygulamalar

ASUSTOR'un seçkin Bulut bağlantı teknolojisi, dosyalara erişmek ve paylaşmak amacıyla Mobil cihazınız ile herhangi bir yerden NAS'a bağlanmasına olanak tanır. ASUSTOR mobil uygulamaları gizliliğinizi ve verilerinizi korumak amacıyla geçiş kodu kilit işlevleri sağlar. Ayrıca daha fazla güvenlik için HTTPS bağlantılarını kullanabilirsiniz.

NIMBUSTOR 4 (AS5304T)

Birinci sınıf Ürün Garantisi

Tüm ASUSTOR NAS ürünleri 3 yıl garanti ile geliyor. ASUSTOR, satış sonrası servis ve teknik destekte en yüksek standardı sağlayan müşteri hizmetinde öncelik yapmaya devam ediyor.

NIMBUSTOR 4 (AS5304T)


Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 22.345,13 TL 22.345,13 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 22.345,13 TL 22.345,13 TL
2 +4 Taksit 11.731,20 TL 23.462,39 TL
6 +4 Taksit 4.133,85 TL 24.803,10 TL
8 +4 Taksit 3.156,25 TL 25.250,00 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 22.345,13 TL 22.345,13 TL
3 7.895,28 TL 23.685,84 TL
6 4.059,37 TL 24.356,20 TL
9 2.805,56 TL 25.250,00 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 22.345,13 TL 22.345,13 TL
3 7.969,76 TL 23.909,29 TL
6 4.133,85 TL 24.803,10 TL
9 2.855,21 TL 25.696,90 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 22.345,13 TL 22.345,13 TL
3 7.969,76 TL 23.909,29 TL
6 4.133,85 TL 24.803,10 TL
9 2.855,21 TL 25.696,90 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 22.345,13 TL 22.345,13 TL
3 7.969,76 TL 23.909,29 TL
6 4.133,85 TL 24.803,10 TL
9 2.855,21 TL 25.696,90 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 22.345,13 TL 22.345,13 TL
3 7.895,28 TL 23.685,84 TL
6 4.096,61 TL 24.579,65 TL
9 2.830,38 TL 25.473,45 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 22.345,13 TL 22.345,13 TL
3 7.969,76 TL 23.909,29 TL
6 4.133,85 TL 24.803,10 TL
9 2.855,21 TL 25.696,90 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 22.345,13 TL 22.345,13 TL
3 7.969,76 TL 23.909,29 TL
6 4.133,85 TL 24.803,10 TL
9 2.855,21 TL 25.696,90 TL
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 14:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 14:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...