250$+KDV Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Yenilenen Sitemizle Yanınızdayız. İnternet Sitemize Özel Fiyatlardan Yararlanmak İçin Acele Edin. Nakit Havale/Eft Ödemelerinizde %2 Ekstra İndirim 250$+KDV Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Yenilenen Sitemizle Yanınızdayız. İnternet Sitemize Özel Fiyatlardan Yararlanmak İçin Acele Edin. Nakit Havale/Eft Ödemelerinizde %2 Ekstra İndirim 250$+KDV Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Yenilenen Sitemizle Yanınızdayız. İnternet Sitemize Özel Fiyatlardan Yararlanmak İçin Acele Edin. Nakit Havale/Eft Ödemelerinizde %2 Ekstra İndirim 250$+KDV Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Yenilenen Sitemizle Yanınızdayız. İnternet Sitemize Özel Fiyatlardan Yararlanmak İçin Acele Edin. Nakit Havale/Eft Ödemelerinizde %2 Ekstra İndirim

    PLANET PL-GT-802

  • PLANET 10/100/1000BASE-T - 1000BASE-SX (SC, MM) MEDİA CONVERTER -220M/550M
  • Barkod:4711213686207
  • Marka :Planet
  • Kategori:Gigabit Media Converter
  • Stok:20+
  • 2.686,63 TL
  • Havale/EFT ile 2.632,90 TL
    337,32 TL 'den başlayan taksitlerle
  • Aynı gün kargoda!
  • 10/100/1000 Mbps TP (bakır) - 1000 Mbps SX (fiber) çevirici.
  • Arayüz:
    • 1 x RJ-45 (TP)
    • 1 x SC (Fiber), 850nm ışık dalgaboyu, Multi-Mode
  • Bağlantı Mesafeleri:
    • 1000Base-T: Cat 5/5e/6 UTP kablo için en fazla 100 metredir.
    • 1000Base-SX:
      • 62.5/125μm multi-mode fiber kablo için en fazla 220 metredir.
      • 50/125μm multi-mode fiber kablo için en fazla 550 metredir. 
  • Duplex Desteği:
    • TP tarafı 10 Mbps   Half-Duplex ve Full-Duplex destekler (auto-negotiation).
    • TP tarafı 100 Mbps Half-Duplex ve Full-Duplex destekler (auto-negotiation).
    • TP tarafı 1000 Mbps Full-Duplex destekler.
    • Fiber tarafı 1000 Mbps Full-Duplex destekler.
  • IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-SX/LX standartlarını destekler.
  • Paket kaybını önlemek için IEEE 802.3x Flow-Control (full-duplex) ve Back-Pressure (half-duplex) özelliklerini destekler.
  • Auto MDI/MDI-X özelliği
  • Store-and-Forward özelliği
  • Non-blocking full wire-speed forwarding rate
  • VLAN paketlerini geçirir.
  • MC-700 / MC-1000R / MC-1500 model şasilere monte edilebilir.
  • Duvara monte edilebilir.
  • LED ışıkları sayesinde cihazın çalışması hakkında detaylı bilgi edinmek mümkündür.
  • 9K Jumbo Frame desteği
  • OAM TS-1000, IEEE 802.3ah terminal desteği
  • Harici güç adaptörü ürünle birlikte gelmektedir.

 

 

Model GT-802
Donanım Özellikleri
Standartlar IEEE 802.3, 10Base-T
IEEE 802.3u, 100Base-TX
IEEE 802.3ab, 1000Base-T
IEEE 802.3z, 1000Base-SX
Port'lar 1 x 10/100/1000Base-T port
1 x 1000Base-SX port
Bakır Arayüz RJ-45 port (Auto-MDI / MDI-X) Twisted Pair
Optik Arayüz SC / Multi-mode
Optik Dalgaboyu 850nm
Işık Çıkış Gücü (dBm) Maksimum -4
Işık Çıkış Gücü (dBm) Minimum -9.5
Alıcı Hassasiyeti (dBm) -13.5
Maksimum Giriş Gücü (dBm) -18
Twisted Pair Hız 10/20Mbps Half / Full-Duplex için
100/200Mbps Half / Full-Duplex için
2000Mbps Full-Duplex için
Fiber-optik Hız 2000Mbps Full-Duplex için
Twisted-pair Kablo 10Base-T: 2-pair TP Cat. 3, 4,5, 5e, 6 maksimum 100m
100Base-TX: 2-pair TP Cat. 5, 5e, 6 maksimum 100m
1000Base-T: 4-pair TP Cat 5e, 6 maksimum100m
Fiber-optik Kablo

62.5/125 µm veya 50/125 µm multi-mode fiber kablo, maks. 220m veya 550m

LED Göstergeleri • PWR
• TP LINK / ACT, 1000
• Fiber LINK / ACT
OAM TS-1000
Jumbo Paket Boyutu 9K
Güç Tüketimi 5.6 Watt / 19 BTU (maksimum)
Güç Girişi DC 5V / 2A
Boyutlar (E x B x Y) 97 x 69 x 26 mm
Çalışma Ortamının Isısı 0~50 Derece
Nem Oranı: 5~90% non-condensing
Depolama Alanının Isısı -40~70 Derece
Nem Oranı: 5~90% non-condensing
Uyumluluk FCC Class A, CE Class A

 

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 2.686,63 TL 2.686,63 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 2.686,63 TL 2.686,63 TL
2 +4 Taksit 1.410,48 TL 2.820,96 TL
6 +4 Taksit 497,03 TL 2.982,16 TL
8 +4 Taksit 379,49 TL 3.035,89 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 2.686,63 TL 2.686,63 TL
3 949,28 TL 2.847,83 TL
6 488,07 TL 2.928,43 TL
9 337,32 TL 3.035,89 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 2.686,63 TL 2.686,63 TL
3 958,23 TL 2.874,69 TL
6 497,03 TL 2.982,16 TL
9 343,29 TL 3.089,62 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 2.686,63 TL 2.686,63 TL
3 958,23 TL 2.874,69 TL
6 497,03 TL 2.982,16 TL
9 343,29 TL 3.089,62 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 2.686,63 TL 2.686,63 TL
3 958,23 TL 2.874,69 TL
6 497,03 TL 2.982,16 TL
9 343,29 TL 3.089,62 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 2.686,63 TL 2.686,63 TL
3 949,28 TL 2.847,83 TL
6 492,55 TL 2.955,29 TL
9 340,31 TL 3.062,76 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 2.686,63 TL 2.686,63 TL
3 958,23 TL 2.874,69 TL
6 497,03 TL 2.982,16 TL
9 343,29 TL 3.089,62 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 2.686,63 TL 2.686,63 TL
3 958,23 TL 2.874,69 TL
6 497,03 TL 2.982,16 TL
9 343,29 TL 3.089,62 TL
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 14:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 14:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...